KOSZYK JEST
PUSTY

Regulamin

REGULAMIN
 

I. Postanowienia ogólne

 

1. Sklep internetowy artem.sellingo.pl jest prowadzony przez firmę „art eM”.

 

2. Zamówienie w sklepie internetowym artem.sellingo.pl może złożyć, pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, każda osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, pod warunkiem, że na podstawie odrębnych przepisów posiada zdolność do czynności prawnych.

 

3. Zawartość sklepu internetowego artem.sellingo.pl nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 kodeksu cywilnego, zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy, a jedynie ofertę kupna określonego towaru. Dokładamy wszelkich starań aby podane opisy oraz umieszczone zdjęcia były w pełni prawidłowe. Niestety nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do towaru bądź chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, bądź przez email.

 

4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym artem.sellingo.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep artem.sellingo.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, bądź też wprowadzania do nich zmian. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

 

5. Istnieje możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty sprzedaży.

 

6. Wszystkie wymienione na stronie sklepu internetowego produkty, nazwy oraz zdjęcia są własnością firmy „art eM”.

 

7. Całkowite koszty dostawy zostaną wyświetlone po zakończeniu zamówienia i wybraniu sposobu dostawy i formy płatności.

 

8. Na wszystkie zakupione towary będą wystawiane rachunki bez możliwości wystawienia faktury VAT.

 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl